Május 1-én Majálist tartottunk településünkön. A gyerekeket ugrálóvárak várták, a játékos kedvűek Darts focizhattak, a Művelődési Házban pedig lehetőség volt csocsózi, ping-pongozni, tollas labdázni. A Bihari család által a kicsik pónilovazhattak, a nagyobbak gyönyörű paripán lovagolhattak és fogattal is be lehetett járni a községet. Dűlőtúrára jó pár érdeklődőt elvittek a kis terepjárók. A Sichermannban a délelőtt folyamán készülő bográcsost délután nyílt alkalom elfogyasztani és egész nap folyamán lehetőség nyílt itt kicsit leülni, beszélgetni, megpihenni, közben elfogyasztani egy frissítőt vagy egy kürtőskalácsot. A támogatói jegyekből 83.000 Ft gyűlt össze melyet teljes egészében az Ifjúsági Klub támogatására ajánlunk fel. Köszönjük Polgármester Úr és az Önkormányzat támogatását, valamint a közreműködők segítségét, hogy létrejöhetett a rendezvény. Köszönjük továbbá mindenkinek aki megtisztelt jelenlétével, reméljük jól érezték magukat!
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk


























































Belépés