Nyár derekán felkerekedtek a mádi Nyugdíjas Klub tagjai és megejtették szokásos éves kirándulásukat. Idén a vírus végett közeli állomásokat céloztak meg: Edelénybe és Szilvásváradra látogattak. Bérelt különbusszal utazva, a biztonsági előírásokat betartva, gyönyörű napfényes időben töltötték a napot a kirándulók. Megtekintették az edelényi kastélyt és mindkét településen tájházakat látogattak meg. A Bükkön át Szilvásváradra eljutva őskori ásatások felett révedeztek, majd betértek a református körtemplomba. Színes, mozgalmas napjukat a Szalajka-völgyben egy finom vacsorával zárták. Köszönjük Tatárka József polgármester úr hozzájárulását, hogy támogatása révén újabb élményekkel gazdagodtak a Nyugdíjas Klub tagjai.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk




































Belépés