2018 első klubtalálkozója az óév búcsúztatásáról és az új évi jókívánságokról szólt. Ebben a hónapban nem köszöntöttünk névnaposokat, de ünneplés helyett Leskó István előadását hallhattuk. A klímaváltozás és a gyógynövények helyes és segítő használata volt a téma. Az érdekes bemutató után a felmerülő kérdéseinkre is választ kaphattunk. Ezúton is köszönjük a finom immunerősítő, gyulladáscsökkentő torokteát, amit Leskó István és felesége, Ilike szolgált fel nekünk. Bízunk benne, hogy egészséggel kezdődik és folytatódik az új év.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk




































Belépés