A Furmint Ünnepre látogató heidenrod-i küldöttség szombat délelőtt adta át ajándékát egy tűzoltóautót. Az átadáson köszöntőt mondott Tatárka József polgármester úr és Volker Diefenbach heidenrod-i polgármester úr. Műsort adtak a Mádi Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde középső csoportosai valamint meghallgathattuk Fehér Marcell és Fehér Bence Barnabás fúvós előadását.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk
















































Belépés