A július 4-én tartott találkozón a klubtagok köszöntötték a Margitokat, Magdolnákat és az Annákat. A köszöntések után meghallgatták a július 21-ére szervezett bográcsos főző versenyfelhívást majd lelkesen elkezdték szervezni csapataikat. A mádi Nyugdíjas Klub két csapattal indul a Szilvásfürdőben megrendezésre kerülő Bográcsfőző Versenyen. A csapatalakításokat követően felelevenítették mind szavakban mind képekben a júniusi kirándulás élményeit. A fotónézegetés közben és után elfogyasztották a nemcsak szemet, hanem az ízlelőbimbókat is kényeztető házi süteményeket. A klubdélután igazán jó hangulatban telt el.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk

































Belépés