Péntek délután 17 órától az Aradi Vértanúk tiszteletére rendezett ünnepséget tartottunk a Művelődési Házban. A megemlékezés kezdete előtt Tatárka József polgármester úr egy ünnepi "testületi ülés" keretein belül megköszönte a testületi tagok munkáját, kiváltképp azoknak akik egészségi állapotuk miatt nem kívánnak a jövőben képviselőként tevékenykedni. Földy Istvánné és Szepsy István számára ajándékot nyújtott át Polgármester Úr aki az ezt követő ünnepi szavai során az október 6-ai eseményeket elevenítette fel. A nyitóbeszédet követően a mádi Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde nagycsoportos gyermekei mutatták be előadásukat. Az óvodások után a Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola tanulói vették birtokba a színpadot, hogy előadják színvonalas műsorukat. Köszönjük a felkészítő pedagógusok lelkiismeretes munkáját továbbá köszönettel tartozunk minden résztvevőnek és háttérben dolgozónak, hogy méltóképp emlékezhettünk.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk






































Belépés